[ سبد خرید شما خالی است ]

انواع صندلی ماشین پگ پرگو از گروه سنی 0 تا 12 سال

صندلی ماشین پگ پرگو مدل Viaggio 0+1 Switchable

 

قیمت : ۷,۴۰۰,۰۰۰ تومان
صندلی ماشین پگ پرگو مدل Viaggio 0+1 Switchable یک صندلی ماشین با قابلیت استفاده از از 0 تا 18 کیلوگرم. دارای سیستم حفاظت جانبی جهت تنظیم سلامت کودک شما در برابر ضربات احتمالی.
صندلی ماشین پگ پرگو مدل Viaggio 1 Duo-Fix K

 

قیمت : ۸,۰۰۰,۰۰۰ تومان
صندلی ماشین پگ پرگو مدل Viaggio 1 Duo-Fix K مناسب استفاده کودک برای سن 1 تا 4 سال(18-9کیلوگرم) میباشد. این صندلی ماشین قابل تنظیم در 7 موقعیت متفاوت است که بالاترین سطح ایمنی را با رشد کودک به همراه می آورد.
صندلی ماشین پگ پرگو مدل Viaggio FF105

 

قیمت : ۸,۶۰۰,۰۰۰ تومان
صندلی ماشین پگ پرگو مدل Viaggio FF105دارای سیستم حفاظت سر EPS برای استفاده کودک از 1 تا 4 سال طراحی گردیده است. این صندلی کودک دارای Kinetic Pod برای حفاظت از سر کودک در زمان ضربات احتمالی از اطراف میباشد.
ناموجود
صندلی ماشین پگ پرگو مدل Viaggio 1⋅2⋅3 Via

 

قیمت : ۱۱,۰۰۰,۰۰۰ تومان تا ۱۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان
صندلی ماشین پگ پرگو مدل Viaggio 1⋅2⋅3 Via، این صندلی کودک ایتالیایی برای وزن 9 تا 36 کیلوگرم برای استفاده روبه جلو مناسب میباشد. دارای بیس ایزوفیکس و کمربند با 5 نقطه مهار و سیستم حفاظت جانبی.
صندلی ماشین پگ پرگو مدل Primo Viaggio Convertible

 

قیمت : ۱۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان تا ۱۴,۰۰۰,۰۰۰ تومان
صندلی ماشین پگ پرگو مدل Primo Viaggio Convertible کودک شما را از زمان نوزادی(صندلی روبه عقب) تا زمان نوجوانی (صندلی رو به جلو)محافظت میکند.بالاترین ایمنی همراه با سیستم حفاظت جانبی قابل تنظیم.
صندلی ماشین پگ پرگو مدل Viaggio 2-3 Flex

 

قیمت : ۶,۵۰۰,۰۰۰ تومان تا ۶,۸۰۰,۰۰۰ تومان
صندلی ماشین پگ پرگو مدل Viaggio 2-3 Flex، صندلی ماشین کودک مناسب استفاده از 36-15 کیلوگرم در حالت رو به صندلی راننده میباشد. دارای کمربند ایمنی با 3 نقطه مهار و بیس ایزوفیکس متصل به صندلی.
ناموجود
صندلی ماشین پگ پرگو مدل Viaggio 2-3 Shuttle

 

قیمت : ۳,۱۰۰,۰۰۰ تومان تا ۳,۴۰۰,۰۰۰ تومان
صندلی ماشین پگ پرگو مدل Viaggio 2-3 Shuttle ایده آل برای سفرهای طولانی، این صندلی کودک بسیار راحت طراحی شده و دولایه میباشد. اولین لایه دارای سیستم EPS برای جذب شتاب در برخورد ناگهانی و لایه دوم با نرمی و لطافت زیاد، سبب راحتی در سفرهای طولانی.
ناموجود
صندلی ماشین پگ پرگو مدل Primo Viaggio 360

 

قیمت : ۱۴,۰۰۰,۰۰۰ تومان
صندلی ماشین پگ پرگو مدل Primo Viaggio 360، صندلی با قابلیت چرخش 360 درجه همراه با یک بیس I-Size برای استفاده از زمان تولد تا وزن 18کیلوگرم(4 سال).سیستم Turn & Go برای استفاده صندلی رو به جلو از 15 ماهگی